Ankara Kreş Anaokulu ve Yazokulu, ankara kreş anaokulu

Çankaya Çayyolu İncek Ümitköy Urankent Kreş Anaokulu Yazokulu

07/5/2019 - 11:00
Çankaya Çayyolu İncek Ümitköy Urankent Kreş Anaokulu Yazokulu

Çılgın Okulöncesi Eğitim Kurumları 16 yıldır yılından beridir Ankara’da hizmetine devam ediyor. Çankaya birlik mahallesi, kırkkonaklar mevkisinde, Çayyolu koru mahallesinde ve Batıkent Urankent urankent mevkiinde olmak üzere 3 eğitim kurumuyla bu hizmetine devam eden Çılgın Kreş Anaokulu sevgi dolu bir eğitimi misyon edinmektedir. Her çocuğun kendine has farklılıklarını göz önünde bulundurarak onların çoklu zeka programları ile gelişmelerini sağlayıp gelecekte üretken, yaratıcı, problemlerle başa çıkabilen, düşünen ve çalışkan çocukların yetişmesini sağlamayı amaç edinmektedir.

Çılgın Okulöncesi Eğitim Kurumları diğer okullardan farklı olarak özgüven odaklı ve çocukların düşünme kapasitelerini artırıcı bir takım eğitsel yollar uygulayabilmektedir. Bunlardan en önemlisi atölye faaliyetleridir. Bu kapsamda çocuklarımız gerek ev hayatında ve gerek ev dışı sosyal hayatta becerilerini geliştirirken; yardımsever olmayı, empati kurmayı, birlikteliği, pratik kararlar alabilmeyi, hızlı düşünebilmeyi özümseyebilmekte ve dahası okumaya ve kitaba olan sevgisi artmakta, matematiksel işlem yürütebilmekte ve ortamdaki olaylar hakkında yorum ortaya koyabilmektedir.

Bu yönüyle Çılgın Okulöncesi Eğitim Kurumları çocuklarımız için bir vakit harcama yeri olarak değil onların gelişimlerini önemseyen ve sürekli olarak takip eden bir kadro ile hizmet vermektedir. Her biri alanında uzman ve deneyimli aile danışmanı, psikolog, mental öğretmenler ve branş öğretmenlerle rutin toplantılar gerçekleştirilmekte ve çocuklarımızın gelişimleri ebeveynler ile paylaşılmaktadır. Dolayısıyla Çılgın Okulöncesi Eğitim Kurumları sadece bugünü değil ama bunun yanında özellikle yarını düşünmektedir.

Çılgın Okulöncesi Eğitim Kurumları, Ankara’da hemen her kesimden öğrenci kabul edebilecek üç konumda yer almaktadır. Ümitköy’de yer alan Çılgın Renkler Kreşimiz, Batıkent’te yer alan Çılgın Çınar Anaokulu ve Çankaya’da yer alan Çılgın Yunuslar Anaokulu 15 yıllık deneyimle ebeveyn ve çocuklarımızın sürekli ihtiyacı olan ve okulöncesi kreş ve anaokulu dalında uzman bir kurum olarak ihtiyaca cevap vermektedir.

Bu üç kreş ve anaokulunda da çocuklarımızın her biri geleceğin iş insanı, düşünürü, sanatçısı, pilotu, öğretmeni olarak görülmektedir. Emanet yavrularımız çocuklarımızla geleceğin planlarını şimdiden atıyoruz. Bizler hazırız. Sizler de hazırsanız Çılgın Eğitim Kurumlarının Ankara’daki kapıları sizler için açıktır.